trruen
Cafe & Restoranlar

Doğalgazlı Fanlı Sıcak Hava Üreteçleri en çok kullanılan alanların başında Cafe ve Resourantlar gelmektedir. Cafenize Restourantınıza gönül rahatlığı ile taktırabilirsiniz.

Kapalı alanların Isıtmasında en etkili Doğalgazlı Fanlı Isıtıcı’dır, en önemli özelliği cihaz çalışır çalışmaz ortamı 10dk içerisinde ısıtmasıdır.

UMAYGAZ Doğalgazlı Sıcak Hava Üretecini aldığınızda cihaz ile birlikte tüm bileşenler gelmektedir başka hiç bir şeye ihtiyacınız yoktur.

Cihazımızın bir diğer özelliği ise ağırlık kg düşük ve ölçüleride küçüktür bu nedenle işletmenizde görsel açıdan da şıklık katacaktır.

Cihaz alırken firmaya mutlaka ve mutlaka sormanız gereken bir kaç bilgi vermek istiyorum.

 1. Eşanjör yapısı paslanmaz krom olmalı.
 2. Brülör orjinal olmalı.
 3. Cihazın en boy ölçüleri ve ağırlığı karşılaştırma yapın.
 4. Baca kiti uzaktan kumanda ve montaj seti cihaz ile birlikte verilmeli.

Umaygaz Doğalgazlı Sıcak Hava Üreteci cihazımız 5 yılı aşkın bir sürede ummalı ve titiz çalışmanın ürünüdür. Umaygaz Fanlı ısıtıcımızın yanma odası bir diyer tabirle eşanjör yapısı tamamen paslanmaz krom çelikten üretilmiştir.

Cihazın en önemli parçası eşanjör diyebiliriz yanma kısmı sıcaklıkğı veren eşanjördür çünkü yüksek sıcaklıklara maruz kalması nedeni ile en dayanıklı parça olması açısından bu kısmın tamamını paslanmaz krom çelikten ürettik.

Dediğimiz gibi 5 yılı aşkın sürede farklı markalarda cihazların yetkili servisliğini yaptık ve bir çok cihazda çıkan sorun yapılan hataları eksiklikleri not ederek UMAYGAZ sıcak hava üretecimizde bu yanlış eksik hataları giderdik ve daha fazlasını ekleyerek cihazımızı mükemmel hale getirdik.

Sizi Duyduk
 • 1. Türkiyenin Her Yerine Gönderi
 • 2. Taksitli Ödeme Seçeneği
 • 3. Hızlı Teslimat Güvenli Ödeme
 • 4. CE Belgeli
 • 5. 2 Yıl Garantili
Ürün Özellikleri
 1. Uzaktan Kumanda.
 2. 3 Kademe Alev Modülasyonu.
 3. Manuel Çalıştırma ve Ayar Seçeneği.
 4. Ntc Sayesinde Ortam Sıcaklık Ayarı.
 5. 50 / 550 m2 Isıtma Alanı.
Cihaz İle Birlikte Neler Geliyor
 1. Baca Seti
 2. Montaj Kiti
 3. Güç Kablosu
 4. Uzaktan Kumanda
 5. Montaj Şeması İle Kurulum Kolaylığı
Montaj Uygulamaları
Sıkça Sorulanlar
Hangi Cihazı Almalıyım?

Cihaz seçimi için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Ancak genelde cihaz açıklama kısmında yaklaşık ısıtma kapasitesi m2 cinsinden belirtilmiştir.

Bu Cihaz Sadece Kapalı Alanlardamı Kullanılır ?

Evet cihaz sıcak hava üretmektedir ısınan havayı fan ile iç ortama vermektedir ısıtılan hava kapalı alanda kalmalı dışarı kaçmamalı ki istenilen sıcaklık elde edilmiş olsun. Dış alanlar için seramik veya borulu radyant seçilmelidir.

Bize Sorabilirsiniz
Whatsapp
Ferhat
Ferhat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?