trruen

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bize Gelen Bazı Soruları Yanıtladık.

Sıcak Hava Üreteci Sadece Kapalı Alanlar İçinmi Kullanılır?

Evet sıcak hava üreteci havayı ısıtmaktadır, ısınan havanın kapalı alanda kalması gerekir ki istenilen sıcaklık elde edilsin. Açık alanlar için Seramik Radyant veya Borulu radyant gibi Isıtıcılar tercih edilmeli.

Sıcak Hava Üreteci Evlerimizde Kullanabilirmiyiz?

Malesef kullanılmaz şu an için sadece ticari amaçla kullanılmasına izin verilmiştir. Bireysel kullanımı için çok yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Web sitemizi takip edin.

Kaliteli Sağlam Cihaz Olduğunu Nasıl Anlarım?

Umaygaz Sıcak Hava Üreteci yanma bölümü yani eşanjör kısmının tamamı paslanmaz kromdan üretilmiştir ve brulör kısmı tamamen orjinaldir. Araştırma yaparken bunlara dikkat edebilirsiniz.

Her İlde Servisiniz Varmıdır?

Kendimiz de servislik yaparak geldiğimiz için tüm Türkiyede yetkili servis oluşturmak için canla başla çalışmaktayız. Çoğu illerimizde servislerimiz mevcut ancak olmayan illerde kombi tamircisi bu cihazlardan anlamaktadır herhangi kombi ustası ile iletişime geçerek sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Neden Bu Cihazı Almalıyım?

Bir çok nedeni var bu cihazı almanız için ancak bir kaç neden söyleyecek olursak, Sıcak Hava Üreteci diyer ısıtma sistemlerine göre en büyük farkı çalışır çalışmaz 10dk içerisinde ortamı ısıtmaktadır ve çok iyi derecelerde ısıtır ekonomiktir alınan ısıya göre yakıt tasarrufludur.

Borulu Radyan Cafelere Uygunmudur?

Aslında uygun değil diyebiliriz çünkü borulu radyant montaj yüksekliği en az 5mt olmalı bu tarz tavan yüksekliği olan yerlerde kullanılabilir ancak genelde 3mt geçmediği için kullanılması doğru tercih olmaz 3mt asıldığı zaman altınadaki veya denk gelen insanları yakmaktadır.

Seramik Radyant Sadece Açık Alanlardamı Kullanılır?

Evet bunun nedeni Seramik Radyantın baca sistemi yoktur eski katelik sobaları hatırlayın bacasız yanan gazın egzoz dumanı içeride kalır ve bu genelde baş ağrısına sebep olurdu. İşte bu cihalarda baca olmadığı için yanan gazın egzoz dumanı yani karbon monoksiti iç ortama vermekte buda baş ağrısı nefes almakta güçlük demek açık alanda direk dış ortama yayılarak sorunu ortadan kaldırmış olur.

Whatsapp
Ferhat
Ferhat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?